Партнери

Вібродіагностичне обладнання ТОВ «Асоціація «ВАСТ»

Офіційний партнер ДІТЦ “Контакт”

Ассоциация Васт, партнер ДИТЦ "Контакт"

ТОВ «Асоціація «ВАСТ» – провідне підприємство в області вібраційної діагностики. Компанія надає комплексні рішення по оцінці стану технологічного обладнання, спрямовані на підвищення його надійності і збільшення терміну служби. Наявність фундаментальної наукової бази і унікальні розробки дозволяють задовольняти запити замовників, відповідати міжнародним стандартам промислової вібродіагностики, постійно вдосконалювати свою продукцію. Технології компанії дозволяють збільшити міжремонтний період, скоротити потребу в запасних частинах, запобігати аварійним відмови устаткування і збільшити його продуктивність.

Фахівці компанії здійснюють технічну підтримку клієнтів, а також навчання і консультування персоналу замовника. Широка мережа філій дозволяє постійно знаходитися в тісному контакті з клієнтом. «Асоціація «ВАСТ» прагне зміцнювати партнерські відносини, пропонуючи високу якість продукції та індивідуальний підхід. Прилади й програмне забезпечення виробництва ТОВ «Асоціація «ВАСТ» використовують компанії в 15 галузях промисловості, в тому числі енергетики, добувної промисловості, металургії, нафтопереробки і транспорту.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ «ВАСТ»

«ВАСТ» відноситься до діагностичної «школи» Міністерства суднобудівної промисловості, що сформувалася в 1960-1980 рр. під егідою ЦНДІ Судновий електротехніки і технології (ЦНДІ СЕТ) для вирішення завдань діагностики на надводних кораблях і підводних човнах ВМФ СССР. Однім з виконавців державних програм Минсудпром СРСР «Діагноз» та «Захист» був 43 відділ ЦНДІ Судновий електротехніки і технології (ЦНДІ СЕТ) під керівництвом В.В. Малахова. В цьому підрозділі, починаючи з кінця 60-х років, проводили роботи по вібраційної діагностики та методам зниження вібрації А.В. Барков, А.Г. Шаблинський і інші майбутні фахівці ВАСТ. Власна історія компанії починається з 1989 року, коли група фахівців з 20-річним стажем вивчення вібрації в рамках конверсійної програми виділилася зі складу ЦНДІ СЕТ.

Офіціальним днем ​​народження компанії вважається 15 травня 1990 року – дата реєстрації першої фірми – малого державного підприємства, яке в 1992 році було перетворено в ЗАТ «віброакустичний Системи і Технології» (ВАСТ), а в 1998 році організовано ТОВ «Асоціація «ВАСТ». На даний момент підприємство є передовим вітчизняним розробником і постачальником систем для діагностики і моніторингу промислового обладнання. За 27 років існування компанії було поставлено більше 2000 систем і підготовлено більше 5000 фахівців в області вібраційної діагностики.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук