Послуги

Наша компанія, експерт №1 з впровадження комплексних рішень для виробництва.

Сервісний Центр «Контакт» пропонує свої послуги з ремонту і модернізації верстатів по Вашій заявці. Провідні механіки і фахівці з електроніки нашого Центру нададуть будь-яку технічну допомогу в усуненні несправності вашого обладнання. Нашими фахівцями накопичений багатий досвід по ремонту металообробного обладнання.
В быстро меняющемся индустриальном мире задача технического и технологического перевооружения предприятия становится важнейшей и регулярной. Техническое перевооружение необходимо и неизбежно, но методы, которыми оно сегодня проводится на многих машиностроительных предприятиях страны, безнадежно устарели и нуждаются в коренном изменении.
ДИТЦ «Контакт» проводить навчання та підготовку персоналу для роботи на металорізальному обладнання з ЧПК.  Ми пропонуємо ряд програм підготовки інженерно-технічних фахівців підприємств: операторів і наладчиків верстатів, технологів-програмістів, персоналу експлуатаційних і ремонтних підрозділів.  Навчання дозволить максимально ефективно використовувати високотехнологічне обладнання і виключити простої, пов'язані з недостатньою кваліфікацією персоналу.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук