Послуги

Пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію нового обладнання та б\у

Пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію, що надаються ДІТЦ «Контакт», гарантують, що ваше виробництво буде готове вчасно і працюватиме, як задумано!

ДІТЦ «Контакт» пропонує проведення пусконалагоджувальних робіт та введення в експлуатацію виробництва під ключ або пусконалагодження окремих систем, агрегатів.
Метою введення в експлуатацію є забезпечення того, щоб усі системи вашого підприємства працювали з максимальною продуктивністю.

Пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію — це спільна робота команди замовника та генерального підрядника. Сервісна служба ДІТЦ «Контакт» тісно співпрацюватиме з командою замовника, щоб забезпечити успішне виконання процесу ПНР та введення в експлуатацію.

Залишити заявку
Якщо у вас залишилися питання, залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Етапи ПНР та введення в експлуатацію обладнання

Перший етап введення в експлуатацію – обговорення та створення початкового плану. Менеджер ДІТЦ «Контакт» подбає про те, щоб процес ПНР був належним чином задокументований.

Другий етап – служба ДІТЦ «Контакт» виконує діагностику працездатності технологічного обладнання та окремих компонентів:

    • електротехнічне обладнання;
    • електрична апаратура;
    • санітарно-технічні заходи;
  • ПЗ та апаратне забезпечення;
  • теплосилові норми.

Третій етап – проведення тестування продуктивності для різних режимів роботи обладнання, включаючи аварійний, відключення та модуляцію продуктивності.

Залучені сторони зможуть наочно вивчити виробничий процес та з’ясувати, чи є недоліки та втрачені потужності виробничих ліній. Якщо такі є, фахівці ДІТЦ «Контакт» запропонують методи модернізації окремого обладнання та всього виробництва загалом. Проект підприємства коригується відповідно до змін в обладнанні.

Фахівець пусконалагоджувальних робіт повинен мати можливість забезпечувати суворе виконання складеного плану введення в експлуатацію обладнання.

На кожному етапі пусконалагоджувальних робіт усі процеси ретельно документуються!

Важливо, щоб документи ПНР та звіт про введення в експлуатацію були коректно складені та відформатовані. Такі документи є посібником з модернізованих систем, а також довідковим матеріалом для звітів про введення в експлуатацію.

Залишити заявку
Якщо у вас залишилися питання, залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук