Послуги

Інжиніринг

ДІТЦ «Контакт» здійснює комплекс послуг по технологічній підготовці процесів виробництва деталей. Розробляє і впроваджує технології виготовлення деталей будь-якої складності з запуском їх у серійне виробництво, на високоточних верстатах з ПУ з застосуванням самих передових методів обробки матеріалів і високопродуктивного ріжучого інструменту Korloy, Hoffmann, з створенням альбому технологічних карт та ескізів з державним стандартам, і з відпрацюванням технологій на верстатах клієнта. А також наш центр проводить розробку 3D моделей деталей будь-якої складності по кресленнях замовника для подальшої розробки з ним керуючих програм на верстати з ПУ. Розробка керуючих програм і постпроцесорів впроваджується для будь-якої системи ЧПУ, конструювання вузлів в CAD системах, і керуючих програм в середовищі DEL-Cam.

Визначення завантаженості потужностей підприємства, підбір і розрахунок потужності ділянки під необхідну номенклатуру і такт випуску продукції, планування робіт і своєчасна інтеграція нововведень в області підвищення якості, прискорення, здешевлення і організації виробництва.

Розробка проекту виробничої дільниці з розрахунком програми випуску, вибору обладнання, плануванням розміщення основного обладнання, допоміжних агрегатів і комунікацій.

На сьогодні автоматизація виробництва це один з основних способів оптимізації виробничих процесів і скорочення витрат на виробництво. Використання технологічних рішень на основі сучасної електроніки дозволяє значно поліпшити якість продукції і в теж час збільшити обсяги випущених виробів.

Інжиніринговий центр пропонує свої компетенції в області застосування та інтеграції роботів, а також інших виконавчих автоматичних систем для ефективного вирішення завдань Замовників.

В цілях забезпечення виробництва необхідним обробляють інструментом і оснащенням, ДІТЦ «Контакт» пропонує наступні послуги:

Підбір ріжучого інструменту і технологічної оснастки Розробка і оптимізація технологічних процесів з використанням передового інструменту Технічні консультації щодо застосування інструменту

Проведення випробувань інструменту в умовах виробництва для визначення параметрів стійкісних

Залишити заявку
Якщо вам потрібна консультація, залиште заявку заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами

Інжиніринговий центр в Дніпрі

Інжиніринг – це комплекс інженерно-консультаційних послуг.

Також до інжинірингу відносяться послуги з розробки та введення технологій виробництва, управління і менеджменту, які допоможуть підвищити результативність роботи.

Промислова автоматизація підвищує конкурентоспроможність підприємства, промисловість праці та ефективність в цілому. Це необхідність для росту і розвитку бізнесу.

В нашій інжинірингової компанії ви отримаєте комплекс послуг, в які входить:

 • – передпроектний інжиніринг, що складається з вивчення об’єкта і техніко-економічної оптимізації. На цьому етапі складають попередній проект;
  – проектний інжиніринг. Фахівці нашої інжинірингової компанії розробляють робочий проект і документацію, складають креслення і розраховують попередній кошторис;
  – післяпроектний інжиніринг. На останньому етапі проводять тендери, експертизи, отримують узгодження і дозволу, виконують будівельні роботи, вводять об’єкт в експлуатацію;
  – додаткові послуги. Варіюються в залежності від специфіки об’єкта. Наприклад, коли потрібно навчити персонал або організувати утилізацію відходів.
  Інженерне проектування потрібно при підготовці виробничого процесу і для врегулювання стабільної роботи.

Що таке інжинірингова компанія

Інжинірингові компанії повного циклу складаються з декількох підприємств, у кожного з яких своя функція. Одне підприємство спеціалізується на проектуванні, інше – будівельна фірма, третє поставляє і встановлює обладнання, займається обслуговуванням і ремонтом.

Інжинірингова компанія повного циклу може взяти на себе весь комплекс робіт від початку до кінця. Але частіше інжинірингові компанії в Україні спеціалізуються на одному напрямку: будівництві, телекомунікації, інформаційні технології і технічні послуги.

Технічний аудит підприємства

Технічний аудит надає власнику підприємства інформацію про технічний стан виробництва і ефективності використання. Тому потрібні не одноразові заходи, а систематичні. Регулярні аудити вказують на сильні і слабкі сторони в роботі підприємства і підвищують його економічний потенціал.

Технічний аудит складається з декількох етапів:

 • – підготовка. Необхідно вивчити технічне завдання замовника;
 • – дослідження. На цьому етапі вивчають технологічний стан об’єкта, враховуючи його організаційний розвиток, і аналізують отримані результати;
 • – розробка нової стратегії. Фахівці знаходять рішення, щоб ефективніше використовувати наявне обладнання та оптимізувати робочий процес.

Комплекс робіт змінюється, враховуючи особисті запити і побажання клієнта. А ось варіативність дає більш ефективний результат, адже у кожного підприємства свої особливості.

Замовити інжиніринг та автоматизацію виробництва

Наша компанія ДИТЦ «Контакт» надає інжинірингові послуги які виконує група найдосвідченіших інженерів, техніків і конструкторів, які беруться навіть за складні і нестандартні замовлення.

Переваги співпраці з нами:

  • – індивідуальні рішення. І це не просто розрекламована фраза. Як говорилося вище, для кожного підприємства створюється конкретний перелік послуг, щоб отримати необхідний результат;
  • – сувора конфіденційність. Наші співробітники ні при яких обставинах не передають отримані відомості третім особам;
  • – точність роботи і виконання в строк. Ми цінуємо час, і своє, і своїх клієнтів.

Наша компанія гарантує, що проект буде успішно реалізований, а результат довговічний, адже ми надаємо дуже якісні інжинірингові послуги.

Залишити заявку
Якщо вам потрібна консультація, залиште заявку заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами

Обслуговування токарних верстатів JinnFa JCL75M роботом MC-20

Инжиниринговая компания ДИТЦ

Верстат – Токарний ОЦ із ЧПУ;
Модель – Jinn Fa JCL75M;
Кількість верстатів – 2 шт.;
Деталь – Кришка;
Вага заготівлі – 2,76 кг.;
Режим роботи – 2 зміни по 12 год.;
Такт випуску готової продукції – 4 хв. 30 сек.

Алгоритм роботи:

 1. Робот МС20 бере в захоплення 2 деталі одночасно.
 2. Деталь №1 встановлюється в верстат №1, де проходить обробку в 54 сек, друга деталь знаходиться в захопленні.
 3. Після закінчення обробки деталі №1, робот змінює деталі
 4. З верстата №1 робот забирає деталь №1, встановлює деталь №2 до верстата №1
 5. Робот провертається з деталлю №1 на 180 градусів до верстата №2 та встановлює деталь, обробка деталі №1 у верстаті №2 проходить обробку 1 хв. 42 сек.
 6. Робот приблизно провертається на 90 градусів до столу і бере в захоплення одну деталь №3 і переміщується на 90 градусів до верстата №1, де чекає 19 секунд до закінчення обробки деталі №2, після обробки відбувається заміна деталі №2 на №3.
 7. Робот провертається до верстата №2 на 180 градусів, де очікує закінчення обробки деталі №1 35 сек.. Після очікування робот змінює деталь №2 на №3 і провертається на 90 градусів до столу та встановлює деталь №2 у приймальний лоток.
 8. Після робот забирає деталь №4 біля приймального лотка і переміщається до верстата №1 і чекає на закінчення обробки деталі №3.

Загальний час циклу становить 4хв. 38сек.

Час простою робота в 1 циклі складає 54 сек.

Випуск однієї деталі 4 хв. 30 сек.

Обслуговування токарних верстатів Mazak роботом SH-200

Инжиниринговые услуги в УкраинеСтанки – MAZAK;

Модель – INTEGREX J-300, INTEGREX IV;

Вага заготівлі – 80 кг;

Режим роботи – 2 зміни по 12 год.;

Деталь – Валки.

Технічна підтримка – моделювання та проектування

 • Моделювання виробничих процесів у графіці. Що дає оптимально підібрати режими переміщення робота для економії часу та прискорення виробничих процесів. А також забезпечити безаварійний виробничий процес;
 • Розробка проектної, конструкторської та ін. технічної документації, призначеної для створення нових видів захватів (гриперів). З подальшим його виготовленням механізмів захватів SCHUNK, FESTO та ін., що у свою чергу забезпечить високу якість виготовлення.

Обслуговування та сервіс

 • Постачання необхідного обладнання;
 • Проведення монтажних та пуско-налагоджувальних робіт;
 • Інтеграція роботизованих систем управління у структуру підприємства;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • Технічна підтримка.

Також є можливість проводити повне навчання персоналу по роботі з обладнанням компанії. Процес навчання може відбуватися як на території замовника, так і в офісі ДІТЦ «Контакт».

 

Залишити заявку

Заявка на вакансію

 • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук