Послуги

Інжиніринг

ДІТЦ «Контакт» здійснює комплекс послуг по технологічній підготовці процесів виробництва деталей. Розробляє і впроваджує технології виготовлення деталей будь-якої складності з запуском їх у серійне виробництво, на високоточних верстатах з ПУ з застосуванням самих передових методів обробки матеріалів і високопродуктивного ріжучого інструменту Korloy, Hoffmann, з створенням альбому технологічних карт та ескізів з державним стандартам, і з відпрацюванням технологій на верстатах клієнта. А також наш центр проводить розробку 3D моделей деталей будь-якої складності по кресленнях замовника для подальшої розробки з ним керуючих програм на верстати з ПУ. Розробка керуючих програм і постпроцесорів впроваджується для будь-якої системи ЧПУ, конструювання вузлів в CAD системах, і керуючих програм в середовищі DEL-Cam.

Визначення завантаженості потужностей підприємства, підбір і розрахунок потужності ділянки під необхідну номенклатуру і такт випуску продукції, планування робіт і своєчасна інтеграція нововведень в області підвищення якості, прискорення, здешевлення і організації виробництва.

Розробка проекту виробничої дільниці з розрахунком програми випуску, вибору обладнання, плануванням розміщення основного обладнання, допоміжних агрегатів і комунікацій.

На сьогодні автоматизація виробництва це один з основних способів оптимізації виробничих процесів і скорочення витрат на виробництво. Використання технологічних рішень на основі сучасної електроніки дозволяє значно поліпшити якість продукції і в теж час збільшити обсяги випущених виробів.

Інжиніринговий центр пропонує свої компетенції в області застосування та інтеграції роботів, а також інших виконавчих автоматичних систем для ефективного вирішення завдань Замовників.

В цілях забезпечення виробництва необхідним обробляють інструментом і оснащенням, ДІТЦ «Контакт» пропонує наступні послуги:

Підбір ріжучого інструменту і технологічної оснастки Розробка і оптимізація технологічних процесів з використанням передового інструменту Технічні консультації щодо застосування інструменту

Проведення випробувань інструменту в умовах виробництва для визначення параметрів стійкісних

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук