Відгуки

Наші клієнти дуже задоволені компанією та нашим сервісом, і тому пишуть нам слова подяки

ПрАТ «БЕТОНМАШ»

Шановна Вікторія Веніамінівно! Цим листом Приватне Акціонерне товариство "Бетонмаш" висловлює Вам щиру подяку за плідну співпрацю в 2019-2021 рр. в питаннях постачання якісного металообробного інструменту виробництва компанії Korloу та Hoffmann Group, кваліфікований техничний та сервісний супровід інструменту. Сподіваємося на подальшу конструктивну співпрацю і рекомендуємо ПрАТ «ДІТЦ «Контакт», як надійного та відповідального постачальника металообробного інструменту. Технічний директор ПрАТ «Бетонмаш»: Віталій Зюкін

ІП “КОКА КОЛА БЕВЕРІДЖС УКРАЇНА ЛІМІТЕД”

Редька Роман, головний інженер Компанії "Кока-кола Беверіджс Україна" висловлює подяку компанії ДІТЦ "Контакт" за виконану роботу по впровадженню оснастки і виробничих меблів Hoffmann Group (Німеччина). Окремо зазначаємо професійний підхід до вирішення наших завдань, детальний технічний опис проекту і своєчасну реалізацію.

Структурний підрозділ «Київські ТЕЦ» публічного акціонерного товариства «Київенерго»

Система центрування валів Easy-Laser E 420, поставлена ​​Вашим підприємством в 2013 році, знаходиться в експлуатації в цеху централізованого ремонту (ЦЦР6) ТЕЦ-6 СВП «КИЇВСЬКІ ТЕЦ» з березня 2014 року. За час експлуатації система центрування валів Easy-Laser E 420 зарекомендувала себе надійним, простим у використанні пристроєм, значно скоротився час центрування насосних агрегатів.

ЗАТ «КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КАР’ЄРОУПРАВЛІННЯ «КВАРЦ»

Г.І. Федотов, директор ЗАТ ККУ "КВАРЦ" Цим листом хочемо висловити подяку колективу "ДИТЦ" Контакт ", керівництву департаменту бурового і гірського устаткування за своєчасну поставку якісних і надійних доліт шарошечні починаючи з 2008р. Хотілося б відзначити, що роботи по наших заявках виконуються на високому професійному рівні і в найкоротші терміни. На підставі вищевикладеного вважаємо, що є всі передумови для подальшої плідної співпраці між нашими підприємствами.

ВАТ “МОТОР СІЧ”

В.Ф. Мозговий, головний технолог, В.А. Панасенко, начальник ОПС УГТ В рамках технічного переозброєння на підприємстві "Мотор Січ" ведеться активне впровадження нового і модернізованого обладнання з СЧПУ. Для оснащення прогресивного обладнання сучасним інструментом і оснащенням купується велика кількість різального з мехкрепленіем, вимірювального і допоміжного інструменту. Одна з фірм, з якою підприємство "Мотор Січ" співпрацює в сфері інструментального оснащення є компанія Hoffmann Group.

ВАТ «ДРОГОБИЦЬКИЙ ЗАВОД АВТОМОБІЛЬНИХ КРАНІВ»

Т.І. Пакош, начальник відділу обладнання з ЧПУ Підприємством «ДИТЦ« Контакт »був проведений капітальний ремонт і модернізація токарно-гвинторізного верстата моделі 16К20Ф3. В експлуатації верстат працює надійно, збої в роботі електроніки рідкісні і носять випадковий характер. На верстаті проводиться обробка деталей по 9-му квалітету точності.

ПАТ “ПОЛТАВСЬКИЙ ТУРБОМЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД”

С.Н. Твердохліб, головний інженер ПАТ "ПТМЗ" ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" дякує ДИТЦ "КОНТАКТ" за успішне спільне виконання проектів по впровадженню допоміжного інструменту компанії Hoffmann Group (Німеччина).

ТОВ КІЗ «ЛЕЗО»

Костянтин БАБАЙКО, Головний технолог Найбільшою проблемою при виготовленні прес-форм і штампів є підбір якісного ріжучого інструменту для ефективної обробки спеціальних інструментальних сталей до термічної обробки і після гарту (твердістю від 44 до 58 HRC).

Залишити відгук про нас чи наш сервіс можна за адресою admin@kontakt.dp.ua, чи натиснути кнопку зправа, після чтого запуститься ваш поштовий клієнт

Написати відгук

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук