Послуги

Сервіс

Сучасні верстати — це складні багатофункціональні пристрої. Для того, щоб обладнання довгі роки працювало без збоїв і серйозних поломок, йому необхідно кваліфіковане сервісне обслуговування. До регламентного технічного обслуговування можна віднести заміну масел, чищення або заміну фільтрів, мастило патрона, перевірку гідравлічної і пневматичної систем, заміну елементів живлення, перевірку точностних параметрів верстата, резервування даних ЧПУ.

ДІТЦ «Контакт» рекомендує проводити планово – попереджувальний діагностику верстатів не менше одного, а краще 2 рази в рік. Наш центр проводить діагностику неробочого обладнання для визначення можливості відновлення його працездатності та діагностику обладнання, що експлуатується для запобігання виходу його з ладу, так звану планово-попереджувальний діагностику. А також здійснюємо консультаційні послуги з вібродіагностики і лазерного центрування верстатів.

Сервісний Центр «Контакт» пропонує свої послуги з ремонту і модернізації верстатів по Вашій заявці. Провідні механіки і фахівці з електроніки нашого Центру нададуть будь-яку технічну допомогу в усуненні несправності вашого обладнання. Нашими фахівцями накопичений багатий досвід по ремонту металообробного обладнання.

Сервісна служба ДІТЦ «Контакт», вирішує широкий спектр завдань, пов’язаних із запуском устаткування в експлуатацію. Встановленого обладнання під ключ або будь-які етапи окремо, як нового, так і вживаного обладнання.

Робота з сервісною службою по закінченні гарантійного терміну дозволяє знизити фінансові та часові витрати на ремонт несправного обладнання, так і на простий цього обладнання.

Однією з пріоритетних завдань Сервісного центру нашої компанії є забезпечення післяпродажного сервісного обслуговування Вашого обладнання, а зокрема безперебійна поставка запасних частин. Тільки у нас Ви можете придбати оригінальні запасні частини перевіреної якості і за справедливою ціною.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук