Послуги

Навчання персоналу клієнта

ДИТЦ «Контакт» проводить навчання та підготовку персоналу для роботи на металорізальному обладнання з ЧПК.  Ми пропонуємо ряд програм підготовки інженерно-технічних фахівців підприємств: операторів і наладчиків верстатів, технологів-програмістів, персоналу експлуатаційних і ремонтних підрозділів.  Навчання дозволить максимально ефективно використовувати високотехнологічне обладнання і виключити простої, пов’язані з недостатньою кваліфікацією персоналу.

Навчання основ роботи з системами E-laser

Станьте експертом з вивірки співвісності та вимірювання геометрії лазерним методом. Якщо ви хочете поглибити свої знання, ми можемо запропонувати навчання з вивірки співвісності та вимірювання геометрії лазерним методом, як на території замовника, так і в нашому добре обладнаному навчальному приміщенні.

На нашому тренінгу ви отримуєте:

1) Розуміння важливості центрування та вивіряння геометрії вашого обладнання та надійні поради для вашої повсякденної роботи.

2) Теоретичні знання в галузі лазерних та вимірювальних технологій, які завжди доповнюються практичними вправами на реальних машинах, щоб максимально точно проводити вимірювання.

Основи вивірки геометрії роторних машин системами E-laser

Основи центрування роторних машин системами E-laser

Виберіть між двома навчальними курсами або зверніться до менеджера з навчання для підготовки курсу відповідно до вимог вашої компанії.

Залишити заявку
Якщо у Вас виникли питання – залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук