Партнери

Промислові роботи

Компанія FANUC, в якій працюють понад 7000 співробітників має 60-річний досвід розробки обладнання з числовим програмним управлінням і є одним з провідних світових виробником обладнання для промислової автоматизації. 

Понад 24,5 мільйонів виробів FANUC встановлено по всьому світу. Основні зусилля компанії зосереджені в області автоматизації. В якості прикладів можна навести промислові роботи, системи ЧПУ, електроерозійні вирізні верстати, машини для лиття під тиском і вертикальні обробні центри.

Щомісяця в компанії здатні виробляти до 35 000 пристроїв ЧПК, 170 000 сервоприводів, 103 000 сервоусилителей, 7000 роботів і 3550 верстатів.

Компанія FANUC є найбільш автоматизованим підприємством в галузі, тому чітко розуміє потреби клієнтів, надаючи перевірені і протестовані рішення, на які можете покластися.

FANUC — єдина компанія в своєму сегменті, самостійно розробляє та виробляє всі основні компоненти — як апаратні, так і програмні. Це дає переваги: гарантія високої функціональної надійності і продуктивності.

Всі вироби FANUC мають оптимальне енергоспоживання за рахунок своєї інтелектуальної системи управління енергією. Крім того, компанія прагне надавати мінімальний вплив на навколишнє середовище на всіх етапах виробничого процесу.

Глобальна мережа FANUC налічує понад 264 регіональних представництв на всіх континентах, тому в компанії завжди можуть швидко запропонувати ефективне рішення для ваших завдань. В Європі FANUC має розвинену мережу з 29 дочірніх компаній, які займаються продажами, технічною підтримкою, логістикою і сервісним обслуговуванням по всьому континенту.

FANUC пропонує високоякісне обладнання та послуги кваліфікованих фахівців. Фахівці компанії мають високу кваліфікацію, люблять свою справу, розуміють ваші потреби і говорять на вашій рідній мові. Вони допоможуть вам увійти в світ автоматизації і будуть підтримувати вас протягом усього терміну служби обладнання.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук