Партнери

Пневмоінструмент

GISON Machinery Co., Ltd.(GISON) — постачальник пневматичної пневматичного інструменту з Тайваню і заснований у 1945 році. Спочатку компанія займалася постачанням оригінальних автомобільних коробок передач для пневматичних ручних інструментів і за перші 20 років багато чого досягла. 

Компанія була першим постачальником пневматичної шліфувальної машини, повітряної шліфувальної машини, пневматичного молотка, пневматичної дробарки і повітряного профілюючого верстата, дробильного молотка, дорожнього дробарки і профілюючої машини, що змінила кам’яну промисловість, а також гайковий ключ і пневматичний інструмент, проданий в якості виробника ОЕМ.

Зрілі технології і потужні ручні інструменти дозволили GISON в 1985 році виробляти продукцію під власною торговою маркою. Компанія приділяє велику увагу розробці продукції, тому завдяки групі досвідчених кваліфікованих інженерів пневматичні ручні інструменти GISON вдосконалилися. 

Основна мета компанії — створювати безпечний, легкий, компактний, економічний, енергозберігаючий, захищає від пилу і більш функціональний пневматичний інструмент. Тому одну за одною розробники спроектували вакуумні переносні ручні свердлильні верстати, вакуумні ручні інструменти і вакуумні переносні машини для різання отворів для раковин. Це ручний інструмент з вакуумним всмоктуванням і посиленим повітряним компресором, особливо широко застосовується в різних областях.

GISON завжди удосконалює свої пневматичні інструменти. Так, для шліфувального верстата розроблена з захист від пилу; пневмодвигун модифікований і став ефективніше і більш енергозберігаючим; свердлильний верстат, переносний автомат для різання отворів для раковини і ручний інструмент доповнені вакуумною присоскою для більшої зручності; для свердлильного верстата застосований менший ротор.

Завдяки більш ніж 40-річному досвіду в області пневматичного інструменту, компанія GISON спеціалізується на виробництві високоякісного ручного інструменту на ринку обладнання з солідною репутацією.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук