Партнери

Автомати поздовжнього точіння

Багатоосеві- автомати продольного точення – JINN FA

Компанія JINN FA Machine Industrial Co., Ltd. була освітою в 1976 році як виробник прецизійного обладнання. Компанія має достатньо широкий спектр розробленого та виробленого обладнання таким як: автоматичні токарні станки, станки з системою ЧПУ, обрабатывающие центи з ЧПУ, автомати автоматизованого виробництва та спеціальні токарні станки. Основи на філософії компаній – технологічні інновації та лідирування у відбитті – Джин Фа вкладає величезні зусилля у дослідження та розробку передових станків.

Станки компанії Jinn Fa розповсюджуються по всьому світу. Кожен вироблений станок відповідає високому стандарту якості та забезпечує високу конкурентоспроможність при обробці деталей. Качество станков забезпечується за рахунок тонкого майстерства та багатолітнього досвіду виробництва, що гарантує користувачелю високу точність обробки та виробництво на протязі тривалого часу.

Сьогодні JINN FA продовжує підтримувати репутацію провідного розробника та виробника станків на Тайване, що відповідає якості випуску продукції.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук