Партнери

Твердосплавний інструмент та інструментальні системи

Корейська компанія Korloy Inc. (Корлой) була заснована в 1966 році. Головне призначення продукції — полегшувати вирішення завдань металообробної промисловості. Серце компанії знаходиться в Сеулі, а в семи великих містах республіки відкриті додаткові офіси.

Korloy максимальну увагу приділяє самому процесу виробництва твердосплавних інструментів. Виробник — відмінний приклад того, як можна одночасно ретельно продумувати схему розвитку і успішно реалізувати систему поставок продукції на світовому рівні.

Сертификат партнера Korloy

Інструменти та інструментальні системи Korloy відрізняються ретельно продуманою конструкцією, що дозволяє ефективно вирішувати численні завдання в металообробці. Щоб споживачам було зручніше, і щоб забезпечити взаємозамінність з продукцією інших марок, корейська компанія дотримується стандартів ISO.

Використовуючи сучасне обладнання та новітні технології на заводах Korloy Inc. в Чхонджу і Мансунге проводять інструмент вищої якості. У компанії не прийнято зупинятися на досягнутому, тому в дослідницькому центрі «Korloy R&D».п проводять наукові випробування та розробки нових матеріалів.

Високі попит на світовому рівні обумовлений унікальним співвідношенням «ціна-якість».

Таким чином позитивні результати всебічних виробничих тестів і популярність у споживачів голосно говорять про техніко-економічної ефективності інструментів.

Інструменти та інструментальні системи Korloy успішно конкурують з більш відомими, але і більш дорогими виробниками, і все частіше використовуються на багатьох українських підприємствах.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук