Партнери

Стрічкові пили

Офіційний партнер ДІТЦ “Контакт”

Сертификат Lenox

Сертификат партнера Lenox

Компанія LENOX успішно представлена на ринку металообробки вже понад століття. Вона названа на честь племені шотландських вовків, і її стрічкові пили настільки ж гострі як вовчі ікла.

Завдяки широкому асортименту і якості продукції пилки LENOX займають місце в першому ряду світових виробників пил. Кожна пила компанії — це зразок якості і надійності, розрахований на конкретне застосування.

У 1915 році компанію організувало 10 ентузіастів. Через сторіччя компанія стала одним з найбільших виробників стрічкових пив. 

Щоб максимально охопити ринок, підрозділу компанії розподілили по різних частинах світу. Основні виробничі потужності розташовані в Массачусетсі (США), європейський підрозділ у нідерландському місті Хелмонд. 

 

Пильні полотна LENOX успішно застосовують більш ніж в 70 країнах світу. Гідне місце серед лідерів, протягом багатьох років, компанії займає завдяки своєї власної виробничо-випробувальної лабораторії. Робочі характеристики стрічкових пил LENOX ретельно перевіряють і приводять до оптимального варіанту фахівці компанії.

Пили LENOX — це інструмент найвищого класу, точність різу і надійність, які відповідають найсуворішим вимогам.

Пріоритети компанії Lenox:

  • Безперервна робота дослідницького центру, удосконалення що випускаються моделей і запуск у виробництво нових стрічкопилкових полотен;
  • Застосування виключно високоякісної сировини;
  • Розширення виробничих потужностей;
  • Впровадження сучасних технологій і інновацій.
Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук