Партнери

Виробництво різьбонакатних верстатів та інструменту

LINKUT — компанія, що розробляє і виробляє ріжучі інструменти.  Фахівці компанії працюють в області металообробки більше 12 років.  Продажі, а також обслуговування клієнтів здійснюються професійними сервісними командами компанії.

LINKUT технологічний лідер, орієнтований на клієнтоорієнтований підхід.  Продукція бренду відрізняються від інших надтвердих інструментів, представлених на ринку, завдяки запатентованій технології і високій якості.

Основними продуктами LINKUT є: вставки з PCBNIPCD, цільні вставки з CBN, заготовки з PCD, заготовки з PCD, деталі, що зношуються PCD і фрези для PDC

Вся експортна продукція виробляється і перевіряється відповідно до 100% галузевого стандарту.  Роки накопичення галузевих знань завжди дозволяють компанії швидко реагувати в найкоротші терміни.

Місія компанії: стимулювати клієнтів у всьому світі купувати найнадійніші товари!

Цінність компанії керівництво про те, як повинна працювати компанія, і допомагати своїм співробітникам в досягненні цілей компанії, а також:

 

  • бути поглинутим тим, що ви робите, і нести відповідальність за те, що ви робите;
  • знаходити сміливість бути різними, ми приймаємо різні думки і поважаємо кожну думку;
  • бажання робити все можливе, завжди надавати найкращі рішення для клієнтів;
  •  думати, робити і робити це добре.

 

Незважаючи на досить невеликий вік у бренду LINKUT є всі шанси зайняти місце в світовому списку топ-виробників ріжучого інструменту.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук