Партнери

Високоточні верстати

Корпорація Yamazaki Mazak Corporation (Японія, 1919) — світовий виробник високотехнологічного металообробного обладнання: багатоцільових верстатів, токарних центрів з ЧПУ, вертикальних і горизонтальних оброблювальних центрів, верстатів лазерної різки, а також гнучких виробничих систем і програмного забезпечення.

 

У пріоритетах компанії не тільки виготовлення верстатів з ЧПУ з найвищим рівнем продуктивності, але і постійне поліпшення ергономічного дизайну, для простоти і легкості експлуатації.

 

Пріоритетний напрямок Yamazaki Mazak Corporation — безперервне впровадження передових технологій протягом усього виробничого циклу, що допомагає заощадити витрати клієнтів. При цьому обробка на верстатах з ЧПУ стає більш економічною і ефективною. 

 

Інтелектуальні системи ЧПК верстатів роблять роботу оператора виключно простий і забезпечують оптимально високу потужність обладнання. Наприклад, функція “Голосовий помічник MAZAK” забезпечує голосовий супровід при виборі того чи іншого перемикача, а також попереджає про небезпеку під час роботи в режимі ручного управління. Дана функція сприяє скороченню неполадок верстата, пов’язаних з помилками оператора, і забезпечує ЧПК верстат по металу ще більшою безпекою в процесі виробництва.

10 заводів на території Японії, США, Європи, Сінгапуру і Китаю, 78 Технологічних і Технічних центрів по всьому світу все це допомагає компанії бути ближче до клієнта, вирішувати завдання, що стоять перед замовниками, і зміцнити свою конкурентоспроможність на ринку.

Смотреть в каталоге технику для обработки металла компании Mazak

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук