Партнери

Інструментальна і верстатна оснащення

Компанію заснував Фрідріх Шунком в 1945 році і спочатку це була механічна майстерня. Під керівництвом його сина, Хайнца-Дітера Шунка, SCHUNK стала світовим лідером в області захватных систем і затискних технологій. Сьогодні компанією керує третє покоління родини — брат і сестра, Генрік і Христина Шунк, онуки засновника компанії.

3,500 співробітників 9 заводів і 34 дочірніх компаній, а також торгові партнери більш ніж в 50 країнах дозволяють активну присутні на ринку. Пропонуючи 11 000 стандартних компонентів, SCHUNK може похвалитися самим широким у світі асортиментом продукції в області захватных систем і затискних технологій від одного постачальника, а більш ніж 2550 захоплень SCHUNK — це найширша лінійка на ринку універсальних захватных компонентів. В повний портфель захватных систем входить більш 4000 компонентів.

Найважливішими покупцями є компанії-виробники, що спеціалізуються на складанні, маніпулюванні і металообробці ріжучим способом. У числі клієнтів компанії авторитетні машинобудівники, виробники роботів, устаткування для автоматизації та монтажу, а також відомі бренди автомобільної промисловості та їх постачальники. З 2012 року легендарний голкіпер Єнс Леманн став частиною команди SCHUNK і виступає обличчям бренду в області надійного, точного захоплення і утримання.

Навіть в епоху глобалізації компанія залишається вірним цінностям сімейного бізнесу, постійно підтримуючи безпосередній контакт з замовником і відчуваючи особисту відповідальність за свою роботу.

SCHUNK не тільки прагне задовольнити вимоги клієнтів, але й перевершити їх очікування. Цьому сприяють політика повного кінцевого контролю, безперервне прагнення до вдосконалення і знаменита «культура турботи про клієнта» SCHUNK, в рамках якої в компанії ставляться до вимог замовника як до своїх власних.

SCHUNK пропонує більше — це виражається і в більшій готовності вирішувати складні завдання і просувати ідеї, і в більш активних інвестиції в передові технології, і більшої гнучкості в пошуку відповідей і вирішенні завдань, що швидко змінюється майбутнього.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук