Проекти

Ефективні методи закріплення корпусних деталей за допомогою інструменту Hoffmann

Для забезпечення високої повторюваності, надійності та точності фіксації, було прийнято рішення затискати заготовку за допомогою самоцентруючих лещат арт. 360130 120 (див. каталог Hoffmann), зі змінними губками. Доступ до заготівлі з 5-ти сторін досягався за рахунок закріплення лещат на однопозиційній підставці арт. 360030 12281 (див. каталог Hoffmann), що фіксувалася на базовій плиті арт. 360012 10008 (див. каталог Hoffmann) див мал. 1 та 2.

Така схема кріплення дозволяла “підняти” заготівлю над столом верстата, таким чином, щоб виключити в процесі обробки можливі “зіткнення” допоміжних інструментів та поверхні столу.

Слід зазначити, що система: Тиски-Підставка однопозиційна – базова плита, що фіксувалася за допомогою системи базування по нульовій точці, при затиску настановних елементів за рахунок сили пружності тарілчастих пружин (рис. 3). Розкріплення системи відбувалося з допомогою короткочасної подачі повітря високого тиску через спеціальні штуцери затискних елементів.

 

Мал.1

 

Мал. 2

 

Мал.3

 

Потрібно також зазначити, що у разі зміни розмірів і геометрії деталей, що затискаються, запропоновану концепцію, можливо, також застосувати для затиску, обравши при цьому затискні елементи більшого або меншого розміру, згідно з таблицями, з каталогу:

 

 

В результаті застосування вищеописаного технологічного рішення за допомогою кріпильних систем Hoffmann вдалося мінімізувати такт випуску виробів типу «Блок циліндрів», де значну роль зіграло скорочення допоміжного часу обробки деталі на верстаті Hwacheon мод. D2-AX.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук