Проекти

Установка на Метінвест-МРМЗ обладнання DAVI

На підприємстві Метінвест-МРМЗ було встановлено обладнання компанії DAVI MCB N30. Таким чином парк обладнання цеху ЦМК поповнився новим чотиривалковим листогибом, здатним гнути обичайки та конуса товщиною до 100 мм. Існуюче обладнання не дозволяло виконувати такі роботи і було морально застарілим віком понад 50 років.

Перевагою нового обладнання є можливість написання програм виготовлення деталей при серійної обробці, діагностика стану устаткування вбудованим програмним продуктом. Дане обладнання оснащене програмою, яка дозволяє розрахувати положення бічних валків виходячи з типу матеріалу заготівлі та геометричних параметрів заготівлі, що скорочує час згинання деталей та підвищується якість згинання, значно скорочено ймовірність шлюбу при згинанні. 

Верстат оснащений вертикальною і двома бічними підтримками для виготовлення тонкостінних обічків і рольгангом, що подає, таким чином, значно скорочено допоміжний час.

Незважаючи на більш високу ціну щодо конкурентів, обладнання компанії DAVI має перевагу у конструкції, а саме:

  • підвищена жорсткість завдяки закритій конструкції корпусу;
  • планетарні напрямні, що дозволяють робити найменший радіус згинання, т.к. мають вищу точку контакту з верхнім валом. Так само планетарні напрямні захищені від попадання окалини на відміну від лінійних, не потребують постійного мастила;
  • більш масивна кована сережка;
  • зовсім нова конструкція станини. Замість нижньої платформи конструкція посилена внутрішніми балками, яка з’єднує передню та задню стійку;
  • система паралельності Сервотронік. Дана система включає два типи контролю паралельності валків: гідравлічну і механічну з електронною підтримкою для точного налаштування;
  • маятникова коробка передач, що не створює напруги на валах.

оборудование компании DAVI MCB N30 на Метинвест-МРМЗ

 

Також важливим моментом стало коротший термін поставки запчастин і витратних матеріалів, т.к. компанія DAVI має склад з постійною наявністю 11 000 позицій готових до відвантаження запасних частин та витратних матеріалів.

Усі компоненти обладнання виготовлено в Італії. Сервісна підтримка в Україні та Італії 24/7 дає впевненість у скороченні простоїв у разі будь-яких неполадок чи консультацій.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук