Проекти

Зниження витрат на випуск продукції завдяки зменшенню кількості обладнання у технологічному ланцюгу на прикладі ОЦ Hwacheon MEGA-110 МС 4000

Для розширення спектру послуг при ремонті роликів прокатного обладнання в ремонтно-механічному цеху №2 введено в експлуатацію новий багатоцільовий токарний верстат MEGA-110 МС 4000 з фрезерною функцією та сучасним програмним забезпеченням.

Даний верстат встановлений поруч із верстатом MEGA-110 MC6000, який був поставлений раніше, вивів виробництво роликів на новий рівень якості та підвищив швидкість обробки.

На верстатах Hwacheon MEGA освоєно ряд операцій, які виконувались раніше на кількох типах обладнання та переміщення з одного верстата на інший займало багато допоміжного часу.

Основна перевага – чистова обробка шийок під підшипники та бочка ролика без використання круглошліфувального верстата.

Точність обробки на верстаті MEGA дозволила виключити із виробничого маршруту круглошліфувальний верстат.

Також перевагою стала – функція приводного інструменту, яка дозволила обробити шпонкові пази та глибокі отвори під мастильні канали на валах та осях, які раніше виконувались на горизонтально-розточувальних верстатах.

Таким чином, застосування верстатів Hwacheon дозволяє скоротити як допоміжний час за рахунок виключення перенесення деталей з одного верстата на інший, так і основне за рахунок збільшення режимів різання.

 

Таким чином сумарна продуктивність виготовлення збільшилася на 30% щодо процесу обробки деталей, що існував.

Високоточне обладнання дозволяє підприємствам не тільки підвищувати якість продукції, що є одним з головних завдань. Також це сприяє підвищенню конкурентоспроможності підприємств та отриманню нових замовників. Інвестиції у поліпшення виробничих процесів та обладнання – вірний крок у розвитку підприємств та підкоренні нових висот.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук