Партнери

Високоточні верстати

HWACHEON провідна верстатобудівельна компанія в Південній Кореї.  Основними споживачами продукції є підприємства автомобільної, авіаційної та електронної промисловостей по всьому світу.  Серед них такі відомі як SAMSUNG, KIA, HYUNDAI і багато інших.

У виробничій програмі компанії представлені різні типи і розміри висококласних токарних верстатів з ЧПК, фрезерних і обробних центрів, як горизонтальних, так і вертикальних.

У своїй структурі компанія HWACHEON має науково-дослідний центр, заснований в 1978 році. Протягом 20 років в дослідницькому центрі розробляються і виробляються компоненти до верстатів: шестерні, цанги, гідро- і пневмоциліндри, високошвидкісні редуктори, шпинделі, і інші механізмів і вузли для сучасних і надійних металорізальних верстатів.

Крім того, компанія володіє власним виробництвом станин.  Варто відзначити, що виробництво станин компанії HWACHEON є одним з кращих в світі і дана продукція поставляється на різні ринки по всьому світу, в тому числі в Японію і Європу. Система менеджменту якості компанії сертифікована по ISO 9001.

Висока точність і оптимальна вартість забезпечують продукції компанії HWACHEON конкурентоспроможність в світі.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук