Партнери

ONA - Електроерозійне обладнання

Станки ONA ONA EDM Machine Tool Дивитися каталог
Станки ONA Прошивні електроерозійні верстати ONA Дивитися каталог
Станки ONA Проволочно-вирізні верстати ONA Дивитися каталог
 
Залишити заявку
Якщо вам потрібна допомога або ви хочете купити електроерозійний станок, ви можете залишити заявку та наш менеджер зв’яжеться з вами.
 

Ноу-хау і досвід роботи в службах клієнтів ONA EDM

Ми, ONA EDM, є піонерами в технології електроерозії. Протягом 65 років історії нашої фірми, наш шлях був завжди пов’язаний з технологіями для електроерозійного обладнання і привів нас до того, ким ми сьогодні є: світовим спеціалізованим виробником електроерозійного обладнання. ONA EDM надає клієнтам висококваліфіковану команду, свій досвід у будівництві ерозійних станцій та точність монтажу. Для нас важлива близькість до клієнтів та доступність. Для цього у мене є дистриб’юторська установка електроерозійного обладнання по всьому міру. Наше головне виробниче підприємство має площу 11 000 м2. Наші електроерозійні машини представляють собою рішення під замовлення клієнтів, обширна інфраструктура забезпечує ефективну підтримку клієнтів та дозволяє індивідуально розвивати кожен проект.

Ми виробляємо наші електроерозійні машини цілком у Європі та використовуємо виключно високоякісні компоненти. Як лідер в області технології ми – за найвищу продуктивність і максимальну надійність.

Індивідуальні рішення для клієнтів

ONA EDM відрізняють досвід і гнучкість. В першу чергу мова йде про те, щоб гарантувати конкурентоспроможність наших клієнтів. Тому ми робимо ставку на довгострокову співпрацю і піклуємося про наші проекти на протязі кожного етапу їх здійснення. Це забезпечує для кожної з встановлених машин максимальну продуктивність. Кожен проект неповторний, ми цілком і повністю відповідаємо за кінцевий результат. У сфері ерозійних станцій для великих деталей та спеціальних станків ми – лідери світового ринку. Кожен клієнт ставить перед собою власні цілі. В особі ONA EDM він знаходить партнерів, які розраховують їх для нього і повністю його здійснюють.

Інновації на службі ефективності

Наше відділення Ісследований та Щоденно щорічно займається технологічними новинками з метою підвищення економічної ефективності наших проектів із клієнтами. Ми спільно працюємо з технологічними дослідницькими центрами (ILT-Fraunhofer та WZL Aachen у Німеччині, а також з Tekniker, Tecnalia, Ideko та технічною школою промислової інженерії у Більбао, Іспанія) та беруть участь у таких європейських дослідницьких та дослідно-конструкторських проектах, як PROSECO і SAPHIRE, так як я знаходжусь у постійному пошуковому поліпшенні технологічних рішень, продвигаючих наших клієнтів вперед. Це буде створено для виробництва, рентабельних та надійних машин.

Гарантія и постоянство

Ми відчуваємо себе зобов’язаними оточуючою середою. Ми постійно випробовуємо нові, більш чисті процеси виробництва, які майже йдуть з людьми та навколишнім середовищем. Усі установки ONA EDM засновані на концепціях промислової екології у плані оптимізованої продуктивності та енергетичної ефективності. Наші клієнти оцінюють необхідну ефективність обладнання з індексом 98%, представляючи один з найвищих на ринку. Електроерозійні верстати, які виробляє завод ONA EDM, сертифіковані по ISO 9001 і ISO 14001 і відповідають нормам ЄС з безпеки та електромагнітної сумісності.

Залишити заявку

Заявка на вакансію

  • Accepted file types: pdf, doc, docx, txt.

Вiдправити відгук